Jdi na obsah Jdi na menu
 


ProAnaKomunita_____Nikaaa

7. 3. 2010

Jméno: Nikola Potocká

Věk : 21

Váha : 87

Píše: úplně se stydím se tady k vám přidat :-( po porodu jdem strašně nabrala a vážím odporných 87kg.....bože jsme z toho nešťastná a stydím se i převlíkat sama před sebou...je to hnus a já už newím jak dál....a našla jsem tenhle krásnej blog a dostala jsem naději,že možná existuje cesta ven z ohavnosti......ale mám strach že to sama nezvládnu:-((proto bych se ráda přidala k vám do komuny-jestli teda budete někoho tak hnusně tlustého mezi sebe chtít......Tímto jsem tedy odpověděla na to Proč chci stoupit...teď co pro mě Ana znamená....momentálně asi naději v to že můžu být zase krásná....Jmenuji se Nikola Potocká a je mi 21let a chtěla bych dojít na áhu 60kg(zatím...).....tak snad jsem napsala vše potřebné....jinak holky,jste úžasné!!!!a moc vám všem držím aplce abyste dosáhly svých cílů!!!Ahojky Nikaaa

____ nemusíš se stydět, jsou tady holky jako ty. Spis garatuluju k miminku :) urcite to nejak zvladneme :)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Demence

(Samuel, 31. 8. 2010 15:31)

Ty bys v první řadě měla navštívit psychiatra, prootže to co tu o sobě tvrdíš není normální.. Pokud ti opravdu vadí jak vypadáš, tak se v první řadě zamysli sama nad sebou.. Zhubnout se dá jednoduše, trvale a halvne zdravě, když budeš pravidelně cvičit a jíst a ne se přidávat do nějakýho pochybnýho spolku pošahanejch alienů.. Zamysli se nad sebou dokud je čas, ať se pak tvoje dítě nemusí stydět za to, že jeho máma je uplně blbá ;)

Ahoj

(Mishelinka, 24. 4. 2010 1:10)

Chtěla jsem se zeptat..uý nějakou dobu se pokouším přijít na to jak se do komunity zaregistrovat?

ahojky Niky:)

(bugsbunny, 12. 3. 2010 21:36)

Já sem se chtěla zeptat jestli sem chodíš často - nebo jen tak někdy když máš čas?? možná by to tu chtělo trochu rozjet, když se tu nic moc neděje;)