Jdi na obsah Jdi na menu
 


!!DepReSe!!

9. 11. 2008

Asi za hidinu se uvidi, jestli moje deprese budou dal spokojeně otravovat... Doufam, že ne, ale já vím, že nemůžu věřiv vlastní matce, cožje pro mě dost šokující! Už se NIKDY nenechám dotáhnout k nějaký psycholožce, dobrovolně nikdy!!!

V pondělí mě taky zdřejmě čeká něpříjemný rozhovor... Ach jooo, nejradši byych půlku lidí tady klem mě vyvraždila. Jesti oni nezavraždí dřív mě!

Už začínám být úplně stejně slabá, jkao v Itálii(9.9.- 14.9.nevim ten datum ale jistě). Ta slabost se skládá z několika nepříjemností- první: 'někdo' mi hrooozně moc chybí, a to je tak polovina té slabosti, i když už to ze mě za hodinku spadne, (ta plovina slabosti) tak i tak mi ten člověk chybí, už když se loučíme...

-druhá: za chvíli bude oběd, a já bych nechtěla udělat zachodové míse radost... Takže bych si chtěla vzít jen polovinu zpoloviny té poloviny z poloviny(no, te'd si to převěďte sami...). Ale stačí si vzít kousek a talíř je prázdný... Takže nastoupí ta slabost, co mám po jídle...

-třetí: Hrozím se dalších dnů.. Co když se 'mu' něco stane?? A co bude potom se mnou?? To už mi potom pomůžou jen balení nějakých prášků, nebo kostelní věž(ne proto, abych jí přeskočila, vyšel by kněz a řekl ty vole ona to přeskočila...znáte ten vtip ne?? no...nic... to byl pokus o ftípek...na to teď ale není vůbec nálada, ani místo v mojí hlavě).

-čtyři: zítra píšeme z fyziky, a plívka je takovej kretén, že si zase stoupne k mojí lavici, a bude čumět a čumět a z mojí písemky zbude PRD!!

-a dalšííích milion drobností(například že v týhle situaci musím uklidit morčeti akvárium...dojemnééé...)

Taková je moje situace. Za pár hodin bych sem měla dát další článek, jak se vše vyvýjíé... takže....polk(nic mě nenapadlo, takže na závěr:'polk'...)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Lin

(bublajzna.webgarden.cz, 9. 11. 2008 17:01)

klídek, tak mysli na něco hezkého... ty máš morče? jé, to já mám taky...
dneska mám taky depku, zítra nás zkouší učitel z Máchova Máje a já se to ne a ne naučit, Už od deseti ráno to tu recituju, ale prostě to nejde...
tak papa