Jdi na obsah Jdi na menu
 


A je to venku........

25. 11. 2008

Takže.... za pár dnů bysme si meli koupit váhu, a ne pod stromeček-prej ještě dřív řikal Račok. No, a rodiče už vědí, že zvracím, teda, upřesníme to. Ví to jen mamaka, ale táta slyšel, jak si o tom povídáme... Aaaach jo. No, a teď chodim k Ročokovi na psychoterapii, ale jááá přesně nevím, jestli se toho chci vzdát. Chci být zdravá, to jo, aletaky hubená, a i když si řeknete, že můžu sportovat, tak vám rovnou odpovím: NE!!

To je pro mě na nic. A stejně chci vidět, jak mě z toho dostanou. K doktorce se rozhodně dotáhnout nenechám, to už neee! Je to tam pěkně debilní, radši tam nehctějte. A do ústavu taky nechiii natož do nemocnice, takžeee... Tooo chciii vidět.

Teď se ZASE cpu, a je mi taaak blbě, že já nevím, jak dlouho to vydrží ve mě. Už si to jídlo rovnou může koupit jízdenku na cestu do záchodový mísy... Já vážně nevím, jak se tohle všechno zvrtlo... Vždyť jsem byla šťastná, a teď??

Dneksa jsem dokonce zvracela ve škole... Hruuuuza, ale měli jsme supla, takže si nikdo nevšim, ze jsem 15 minut pryč... Jooo a neradim vám zvracet housku se salámem... To je hnuuuuus... Chtělo se mi zvracet ještě jednou... Jaj.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

njn

(sannyska, 25. 11. 2008 17:20)

čus ani,jsem ráda že na tom takhle nejsem...no jinak já nevím jestli bych si troufla jít za školu...XDD
asi ne.a už na to někdo přišel??neboj,na můj blog moc lidí ze školy nechodí jen ty,saša a obě kristýny.a taky kámoši co neznáš..xD tag vás snad nikdo nepráskne..jinak do školy přídu až příští týden-mám antibiotika...no hrůza,už mi ty nemoci lezou KRKEM!!-ZASRANÁ IMUNITA...:(tag já už musím,tag se zatím měj a at už ti je líp!