Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soustředění se sborem

1. 12. 2008

Tento výkend jsme měli u nás ve škole soustředění. Spali jsme v naší třídě. Ale ne spolu(jako neee že jsme spolu spali...fuuuuuj), jak řiká Dan(kretééén). Prostě jsme leželi vedle sebe, jak to mááám říct. Doufám, že jste to pochopili...

No, a nejtrapnější člověk je Mirek. Uuuuuplně ho nenávidíííím. Je to nejvetsii debil na světě. Většího široko daleko nenajdete... Zpívá hrozně, ale učitelka to považuje za nejlepší hlas ze sboru, což pochybuju...! A taky nepatří mezi zrovna hubený lidi(tedaaa neřikám, že já jo, ale...). Málem jsem ho tam přizabila, protože na mě bez dovolení šahal, a když na mě někdo jako on šahá, tak je to hnusnýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý!!! Na mě může šahat jenom jeden člověk ;)

Učitelka mi dala solo, a samozdřejmě jsem ho zkazila... Nooo jak jinak... :D To ale nešlo, ty lidi dělali, jako kdyby byli všichni novináři, a fotili, div si nevyfotili film ve foťáku. Noooo prostě trapný. A navíc jsme zpívali venku, kde jsem umírala zimou...! No, a pak nás poslali do nevytopený místnosti, kde byla ještě větší zima než venku, a to už je co říct.

Na níáměstí, kde je naše škola, bylo rozsvícení města, a tak jsme se koukali z okna naší třídy na ohňostroj, kterej byl samozdřejmě trapnej jako každý rok.... A hraje vždycky ta samá písnička(nevim jak se jmenuje...). A z kostela každej rok slítne anděl, tedaaa upřesníme to: člověk převlečenej za anděla a přivázanej za kostel, dole na zemi je žíněnka, nebo co to tam dávaj, a ten člověk slítne na zem, a tam se málem zabije, protože to tak ze školy z okna vypadalo... Jo a házel nějaký třpitky, takže te%d má uklízecí četa co dělat, protože je potřpitkovaný celý náměstí. NO a jinak to bylo dobrý, hlavně ježdění výtahem jedno patro... Teda do táý doby, než to učitelka nezatrhla.

Ale bylo to dobrý, a kdo tam nebyl(žejo Terezooooooooo ja vim dělalas děti s ujkou noooo dobry zase noooo), tak nezažil srandu... Další soustředění bude prej v únoru, tak se těšim!!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář