Jdi na obsah Jdi na menu
 


Trapný na entou.....

27. 3. 2009

Nevím, kolik z vás zná to co já. Ale určitě ten, kdo měl někdy velký tajemství, a bydlí v malém městě. Stačí říct něco fakt malýho, a všichni to pochipí jinak, a když dojde na pomluvy, tak si k tomu všemu ještě něco přidají. U ás ve městě například jdou drby o tom, jaká jsem anorektička. NO, prostě nejradši bych ty lidi vyhnala někam hodně daleko...!!

Těm lidem pak alenedochází, že ty co pomlouvali, jsou z toho trošku smutní, nebo tak... Kdyby na tyhle stránky narazil náhodou někdo z Novýho Bor a patří k těm, co roznášej po městě pomluvy, tak si laskavě uývědomte, že některé lidi tím můžete hrozně moc přidělat problémy. Jestli se něco kvůli vám stane, tak za sebe fakt neručím. Někdy mám pocit, že tu naší situaci už prostě nezvládnu... Jenom kvůli těm lidem, co rádi říkají blbosti,  a posílají je dál!

Uvědomte si laskavě, že tady nejste sami, a že to sice neodnesete vy, ale zato to tvrdě odnášejí ti, co si o nich tak pěkně povídáte...! :(((((((((((

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

chápu

(Bebe, 5. 8. 2009 11:44)

JOjo, taky to znám, buď klidná, nejsi v tom sama, o mě zase povídají, že sem sice krásně zhubla (50 kg), ale ted už mě pomlouvají, že vůbec nic nejí, a že se mi to vymklo z rukou...tak sem si řekla, ať si políbí!!, a na truc sem začala být pro ana :))