Jdi na obsah Jdi na menu
 


Už váááážně nemůžu!

1. 12. 2008

Ty kreténi ze třídysi asi myslej, že když  mi řeknou něco hnusnýho, tak z toho bude jenom trapas pro mě na celej týden, nebo pro jejich zasmání... NE!! Je to příspěvek k mým depresím, a k přesvědčení, že jsem na tomhle světě zbytečná! Připadá mi to tak každou chvíli, i když rodina(a pak ještě někdo...)mi řiká pravý opak, že jsem prej pohublá, nebo vyhublá (hahahahaha to je dobrýýý foooor teď jste se měli zasmáááát...hm...zas až tak vtipný to nebylo...) nebo co to řikala, ale když mi všichni(skoro) ze třídy řikaj, že jsem tlustá a hnusná a našlo by se ještě hodně věcí, pak teda nevim, na čem jsem.

Každý den se to opakuje, a já už nevím, jak mám udělat, aby mě nechali bejt, a šli otravovat někoho jinýho... Jestliže to takhle nepujde, pak jim z cesty zmizím já, aby měli klid oni. Přece někomu nebudu na obtíž.... Školu a jídlo nenávidim, nebýt školy, nic by se nestalo! Snažím se na sobě nadávat něco znát, že je mi něco líto, ale často to nejde, a do konce dne přemýšlím, proč mi tohle řikaj, nebo jak bych to mohla napravit. Asi nijak, protože se to stále opakuje... Kdybych se ztratila, už se nikdy nevrátila, nenašli by mě, nebo bych.....dokonce třeba....umřela.... bylo by jim to jedno! Všem... Nezajímám je, jsem pro ně jen terč posměchu, Nic pro ně neznamenám, jako kapka vody na sahaře, nebo zrnko písku když jsou záplavy. Záplavy nadávek, a já jsem to zrnko písku. Smetou mě do samoty, přitlačí mě do kouta, a já už nebudu moct vylízt. Všichni mě tady jen ponižují,  nenávidí mě, a nejradši by se mě zbavili. Jestli to bude takhle pokračovat, tak já už nevím... Asi............odejdu.............ode všech...............nechtějí mě tady. Jsem pro ně boxovací pytel, nic víc... A z toho je mi na nic!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ahoj

(miss.kitty, 24. 1. 2010 20:42)

hele sme na tom stejně..přesně tohle prožívam já..
uvažuju že taky odtáhnu pryč.hlavně prosimtě si nic nedělej protože tim neublížíš jim-těm to bude jedno,ale ublížíš jen sama sobě a lidem který tě maj rádi..vim že to je těžky mám uplne to sami..
je mi te moc lito ale na druhou stranku sem ráda že nejsem sama :-)..pp a neboj se!

běhej

(Honza, 9. 7. 2009 17:42)

Ahojky,
jj depka je sfině a škola taky a lidi taky. Ale hele - mám pro tebe recept na všechno - začni běhat - třeba ze začátku pěkně pomalu - najdi si nějaký tréninkový plán - mrkni třeba na www.behej.com.

Během si získáš smysl života a uvidíš věci jinak - a ti lidé co do tebe ryjou si najdou brzy někoho jiného, protože uvidí, že to na tebe nemá žádný vliv.

Lin

(bublajzna.webgarden.cz, 14. 12. 2008 18:12)

ahojda,jak se máš?

Lin

(bublajzna.webgarden.cz, 7. 12. 2008 16:58)

u tebe taky? my s tím teď taky bojujem, pořád se nemůžeme pihlásit do admiistrace...

Lin

(bublajzna.webgarden.cz, 6. 12. 2008 18:50)

ahoj, dlouho jsem ti sem nenapsala, promiň, ale leze na mě chřipka, takže raději moc nevylízám z postele... teď už zase mám ucpanej nos, budu si muset dojít pro kapesník, tak papa a občas se taky ozvi k nám na web