Jdi na obsah Jdi na menu
 


12.11.

12. 11. 2008

Snídaně: nic

Svačina: 1 kousnutí do chleba(hmmm...)

Oběd: 1 knedlík s omáčkou(...)

Svačina. jogurt + müsli

Večeře: zel. salát

Dneska jsem jedla víc než jindy... Skara, takže zítra zase nic, ale zato jsem byla behat 20 minut(ooo hrozně dlouhá doba hmmm...), ale o výkendu si dám aspň hodinku! Dneškem bych se neřídila... Noo fuuuuj tolik jídla, když se na to tak kouknete..!!

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

děkuji

(jessica, 17. 11. 2009 17:20)

Strašně moc děkuju za tyhle stránky! jsou dokonalýý a jsou fkt učinýýý dělám přesně to co píšeš a hned jde váha dolůůůů!! jsi dokonalááá!!!

háá

(gerroivicka, 7. 11. 2009 13:50)

taky jsem si začala psát co sním.kdyby jsi si to přečetla tak bys se poblila

To je v poho...XD

(sannyska, 14. 11. 2008 8:53)

já ted jim 2 krát denně tag 1-2 sousta něčeho...XD
jenom please o tom že jsem skoro anorektička nikomu neříkej!díky()-:
k psychiatrovi vážně nechci-nejsem blázen,jen chci něco zhubnout,a až to zhubnu tag PŘESTANU...

NO,mám se tag....

(sannyska, 14. 11. 2008 8:47)

joo,jsem ráda že jsem přišla o testy...:-DDD,do školy už se taky těšim,moje číslo na mobil je:731929338.to tvoje už jsem si uložila.v ý nemocnici jsem byla,protože jsem měla něco se žaludkem(zvracela jsem všechno co jsem snědla-i když jsem to vyzvracet nechtěla a motala se mi hlava,měla jsem teplotu a náká infekce,a bolelo mě břicho...),a dávali mi náký kapačky protože jsem byla dehydratovaná...no nic,ale představ si že jedna doktorka zjistila že mám sklony k anorexii,prej že je to vidět,z toho že nechci jíst a mám ze sebe komplexy..já jsem se ale na štěstí vykecala že to není pravda,tak je to dobrý...uvěřila mi...ale já nechci být tag vychrtlá jak jsou některý anorektičky,ale prostě až se dostanu na 48 kg,tak přestanu!zatím jsem zhubla 5 kg.jinak s LKŠem je definitivní konec!!!chodí s jinou holkou,a a je estě tlusčí než já!!!no zkrátka je to debil...už ho neřeším a jsem v pohodě.
tag v uterý přídu,tag zatim čáááu!

Ahoj Ani

(sannyska, 13. 11. 2008 16:49)

dííík že si mě chtěla pozvat na narozky,ráda bych přišla ale já vůbec nebyla doma-byla jsem v nemocnici,ak sem taky nemohla makat na svým blogu XD,teprv dnes mě pustily a do školy jdu v uterý.jinak tenhle blog je vážně cool!