Jdi na obsah Jdi na menu
 


NáRaMky

15. 11. 2008

Skoro každá z nás snad už zná "tradiční"náramky!!!Pro-ana!

Dělí se podle barev:

červená-jsem pro-ana(anorexie)

fialová-jsem pro mia(bulimie)

bílá-léčivá

modrá-sebepoškozování

A my máme tedy červené náramky!!Můžeme je vytvořit třeba z bavlnek,různých provázků,korálků nebo čehokoliv jiného!

Náramky budeme nosit se ctí,nebudeme se za ně stydět a v případě depresí nám dodají energii a sílu,abychom vydrželi až do splnění našeho cíle!!!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zahrajeme si hru!!

(aAnna, 22. 7. 2010 21:52)

ZAhrajeme si takovou hru : .. Chceš být hubená? Provedu tě hrou nástrah a poznání, budeš čelit jídlu a především tloušťce!! Na konci však poznáš, že umíš bejt hubená, a že seš krásně hubená, nastolím jednoduchá pravidla... Dodržuj to co jsme si dohodli... Nezklameš ty, nezklamu já !! tvoje ANA!

To přece nechcete...

(Kikushka, 23. 5. 2010 15:38)

Holky, prosím vás neblbněte !! Jestli si myslíte že jste tlusté tak cvičte a jezte zdravě !! Ale NIKDY nepřestávejte jíst. Jídlo je důležité.Klukům se nelíbí holky které jsou moc vyhublé.. oni budou rači chodit s normální fajn hlkou než s holkou které počítá jak úplný fanatik každou kalorii co snědla.. to budou rači chodit s holkou která mám pár kil navíc...ale aspoň z ní nebude promiňte že to tak musím říct ODPORNÁ VYHUBLÁ SMRTKA, která se může kdykoliv zhroutit a možná i ZEMŘÍT !! A jen kvůli tomu že máte vsugerovanou představu o tom že jste tlusté !! Smrt vám přece za štíhlou postavu nestojí !! Každý kdo vás uvidí na ulici vyhublou na kost si o vás jen pomyslí : ,,Podivte se na ni jak je chudá! Možná je chudá ale NENÍ to PĚKNÉ !! " A kdo ví co ještě si o vás pomyslí... Může se stát že zemřete,ztratíte přátele, blzcí vám přestanou důvěřovat ! Prostě ztratí te toho hrozně moc a už to nikdy nevrátíte nazpátek protože bude už pozdě !! Proto s tím skončet !! Začněte zase jíst a hlavně nechoďte a nevyhledávejte tyto NESMYSLNÉ BLOGY kde vám někdo DÁVÁ NÁVOD jak si ZNIČIT ŽIVOT !!!! Přestaňte se porovnávat s modelkama, které jsou moc hubené, protože to k ničemu nevede jen se budete cíti jak teĎ a možná jestě hůř.. !! Žijte život na plno a né kolik kalorií můžu denně sníst !! SKONČETE S TÍM CO DĚLÁTE DŘÍV NEŽ UŽ NEPŮJDE NIC DĚLAT !!!!! Přeji vám aby se vám s tím co děláte povedlo skončit a začali jste normálně žít, protože život není o hubnutí, kaloriích a podobných věc... život je o tom být a hlavně ŽÍT s lidmi, kteří jsou pro nás důležití a na kterých nám záleží....

Tohel je realita

(Nikolkaa, 22. 5. 2010 19:57)

Kdyz se Vám to tak líbí, tak se bežte podívat do nemocnice na to co z Vás bude pokud si zavčas neuvedomite problem taky tak skoncite... uvidite tam slecny které jsi přály být anorektičkami a ted toho litují ....nemůžou si sami pomoct,leží jen pripoutany na luzku, a bez cizi pomoci ani nevykonají svoje potreby, je jim zle a uvedomuji si ze by chteli zacit jist ale jejich telo po takove dobe nedokaze prijmout stravu,jejich jidlo jsou ted kapacky nemuzou se hybat, do nemocnice je uz dovezla sanitka dyz zkolabovali....toe ta lepsi varianta, často o sobě ani neví protože jsou už v kómatu a možná se už neproberou, jsou napojeni na mnoho přístrojů a na kapacky aby jim vůbec ještě zachránily život ...když nebude pozdě... a pokud se z toho dostanou na cely život už mají zdravotní následky, ....viděla jsem to na vlastni oči při praxích... tohle je realita....ANOREXIE je dobrovolná smrt...hubněte rozumně a nepáchejte tuhle sebevraždu...dybyste ty slečny viděli jak umírají...přešlo by vás to

Evelíně Bočkové

(Nikolka, 4. 1. 2010 20:10)

No je fakt ze ja touzim po stihle postave,ale jeden z duvodu je taky ten ze ti rekne nejakej kluk ze si tlusta nebo doma ti to nekdo omylem rekne.A uz proste chces bejt hubena.Takhle je to teda u me.

jsem s vámi

(Evelína Bočková, 30. 11. 2009 16:12)

Ahoj holky .. Píšu bakalářskou práci o poruchách přijmu potravy .. Nejdřív jsem měla v plánu pouze "omrknout" tyhle vaše weby a vytáhnout si z toho vlastní názor a nikam nic nepsat, ale nedá mi to ..

Tohle téma mám z jediného důvodu - sama sem tím prošla a tudíž nebudu nikoho přesvědčovat, aby s tím přestal ... na to si musí přít každý sám a ať vám (potažmo NÁM) řekne každý co chce, stejně si pojedeme po svém, že?

Jen se chci zeptat (pokud budete ochotné odpovědět) jak jste se k hubnutí dostaly? Vážně je za tím jenom touha po štíhlém pase, nebo za tím bylo na začátku něco víc? Nechci do té práce sdělovat jen vlastní zkušenosti a názory a proto vás žádám o malou pomoc a ubezpečuji vás, že nikde nezveřejním ani adresu blogu, ani vaše jména, zkrátka nic ... jen bych vám byla vděčná za pomoc. A hlavně vám držím palce, ať dopadnete líp, než já ...
Ev

můj náramenk

(n*k*, 1. 6. 2009 18:10)

dneska jsem si koupila červené korálky...:-) sou úplně nádherný a eště ke všemu to má smysl...a pohled na ně mi dodá sílu..prostě mi řikaj: ,,nežer"

Lin - SB

(bublajzna.webgarden.cz, 16. 11. 2008 22:31)

hele a nebylo by snažší si šíhlou postavu udržet sportem? já jím úplně normálně, mažený houby, hranolky, čokolády, ale všechny vyběhám nebo vyjezdím na kole či rotopedu... třeba si rotoped pořiďte domů, rodiče by to ho určo koupili, kdyby jsi jim řekla, proč ho chceš. a navíc je to super zábava, lepší, než za celej den sníst jednu housku... mně osobně tohle hladovění nebaví, protože jsem teď měla po jedné nemoci příznaky jako anorexie - prostě jsem měla hroznej hlad, ale nebyla jsem schopna do sebe dostat ani kousek jídla. O tělocviku jsem byla dehydrovaná, ale když jsem viděla pití, bylo mi zle... naštěstí už je to dobrý a já jsem ráda, že můžu jíst. dost mi to chybělo... zkus si zaběhat a uvidíš, že když běháš třeba s kámoškou nebo třeba psem či mp3, je to sranda! a nebo si doma zacvič nějaký cviky z tv.... udělá ti to líp, než to hladovění...